All for Joomla All for Webmasters
کوروش سیر آسیا
info@kouroshseir.com
021-88343777
منطقه : ترکیه / بدروم
قیمت : 3.690.000

آژانس مسافرتی کورش سیر آسیا مجری مستقیم تخصصی تور های گردشگری با ارزان ترین قمیت و برترین کیفیت اینبار در ترکیه اقدام به برگزاری تور ویژه بدروم با نازل ترین نرخ نموده در تابستان 97 است از برخی مزایای تور بدروم می توان به: پرواز ایران ایر، صبحانه، ترانسفرهای فرودگاهی، گشت شهری ، ویزای تورسیٹی ، راهنمای فارسی، بیمه مسافرتی  و.. اشاره نمود.

در پایین اندکی به ویژگی های تور بدروم می پردازیم  . . .

تور بدروم ترکیه

تور بدروم ترکیه

 

درباره بدروم

بدروم یکی از زیباترین مناطق در ساحل دریای اژه و شهری در کشور ترکیه است که سه اسکله مجلل و رستوران های فوق العاده، ویلا های بسیار لوکس، فروشگاه های شیک و تعداد متعددی ساحل و بندرگاه این شهر را به محلی محبوب برای گردشگران تبدیل کرده است.

تور بدروم

 

این شهر به حدی محبوبیت پیدا کرده که در سال های اخیر بسیاری از ستاره های هالیوود نیز برای دیدن از آن به ترکیه آمده اند. تنوع این شبه جزیره و روستا های آن، به همراه پناه گاه های ساحلی پنهان، تپه ها و سواحل زیبا پوشیده شده از درختان کاخ و مرکبات بسیار زیبا و جالب توجه است.

تور بروم

 

شهر بدروم به عنوان یک شهر تاریخی به شمار می رود و نام باستانی آن هالیکارناسوس، پایتخت کاریا باستان شناخته است. این شهر تاریخی از لحاظ ثروت مندی بسیار غنی بوده و در سال های اخیر تغییرات چشم گیری داشته است. شهر بدروم هنوز به عنوان یک تصویر زیبا بر روی کارت پستال های ترکیه ای استفاده می شود.

دروم دارای آب و هوایی مدیترانه ای در خط ساحلی دریای اژه و مکان های تاریخی به همراه سایت های تفریحی است. جمعیت این شهر به طرز چشم گیری در تابستان و زمستان متفاوت است؛ بدان معنا که در فصل زمستان و در میان ماه های نوامبر تا آوریل، این منطقه جمیعت کمتری و در حدود صد هزار نفر به نسبت تابستان و فصل بازدید گردشگران که جمعیت به یک میلیون نفر می رسد افزایش می یابد.