All for Joomla All for Webmasters
کوروش سیر آسیا
info@kouroshseir.com
021-88343777
منطقه : تایلند,پوکت , بانکوک , پاتایا
قیمت : 1850000

تورهای ویژه تعطیلات خرداد

شرکت کورش سیر برگزار کننده تور های تخصصی تایلند اقدام به برگزاری تورهای ویژه تعطیلات خرداد ، به مدت 8 شب از تاریخ 11 خرداد لغایت 20 خرداد به تعداد محدود با بهترین امکانات و کمترین هزینه نموده است .

شد

در ادامه به توضیح اندکی در رابطه با این شهر ها می پردازیم

8 شب پاتایا

8 شب بانکوک-پاتایا

8 شب پوکت-پاتایا

پوکت :

حدود سال ۳۰۰ میلادی، زمانی که بطلمیوس، جغرافیدان یونانی به وجود پوکت در کتاب هایش اشاره می کرد، نمی دانست این جزیره چنان برو بیایی پیدا می کند و چنان ثروتمند می شود که چشم هرچه تاجر و سیاح را به خود خیره نگاه می دارد.

از آن زمان تاکنون علاوه بر گردشگری که پای جهانگردان زیادی را به این جزیره کوچک باز کرده، تور پوکت، سرشار از منابع غنی نیز هست و یک جزیره به غایت ثروتمند محسوب می شود.البته این جزیره زیبا و سرسبز پیش از میلاد مسیح کشف شده ولی بطلمیوس در قرن سوم پس از میلاد به آن اشاره کرده است. به هر حال شمال و جنوب پوکت را که نگاه کنید تنها آبادانی و سرسبزی را می توانید ببینید.جنگل هایی که سراسر جزیره را پوشانده و کوه هایی که از شمال تا جنوب کشیده شده اند، اساسا هم نام پوکت از کلمه ای مالزیایی به معنای کوه یا تپه گرفته شده است. وقتی در ارتفاعی مناسب از شهر به ایستید و از دور به آن نگاه کنید این نامگذاری به نظرتان منطقی تر هم خواهد آمد چراکه این جزیره از دور به شکل کوهی سربلند به نظر می رسد. این شهر که بزرگترین جزیرهتایلند و مهم ترین استراحتگاه آسیاست از نخستین نقاطی بود که توانست با طبیعت اعجاز بر انگیزش، گردشگران را به خود جلب کند. اگرچه از اوایل دهه ۸۰، گردشگری اصلی ترین در آمد سواحلپوکت است اما در عین حال کشاورزی، صید ماهی میگو و مروارید کماکان جزو مهم ترین شغل های پوکتی ها به شمار می رود.با همه اینها پوکت بخش عمده ای از شهرت و ثروتش را در پنج قرن گذشته مدیون استخراج قلع است، ولی بیشتر مردم آنجا را به عنوان سرزمینی تفریحی و گردشگرپذیر می شناسند .پوکت که در اقیانوس هند و در ۸۶۷ کیلومتری بانکوک قرار دارد بهترین سواحل را در کناره غربی خود دارد، پاتونگ و کارون هم از معروف ترین و محبوب ترین سواحل آن است. حدود ۷۰ درصد پوکت کوهستانی است و اغلب اوقات شاهد وزش بادهای موسمی است بادهایی که باعث شده اند هوای این جزیره گرم و مرطوب باشد. البته خود جزیره دو فصل بیشتر ندارد. یکی خشک و دیگری بارانی، هوای پوکت از می تا اکتبر بارانی است و از نوامبر تا آوریل، باران نمی بارد و دمای هوا در این ماه ها کاهش می یابد و به حدود ۲۰ تا ۳۰ درجه سانتیگراد می رسد.در پایان بد نیست دو نکته مهم را بدانید، اول اینکه تهران و پوکت حدود سه ساعت اختلاف ساعت دارند یعنی ساعت در پوکت سه ساعت و ۳۰ دقیقه جلو تر از تهران است و دومی اینکه پرواز از تهران تا پوکت هفت ساعت طول می کشد.

پاتایا :

پاتایا تا چندی پیش به دهکده کوچک ماهیگیری مشهور بود اما امروزه بصورت یک شهر و مرکز توریستی بزرگی در آمده است.
پاتایا از نظر اقتصاد گردشگری؛ نقش بسیار مهمی برای مردم منطقه و مردم کشور تایلند دارد.
اهالی این شهر از انواع و اقسام شگردها برای کسب درآمد بهره می‌برند.
اجاره دادن سایبان و تخت در حاشیه ساحل و همینطور اجاره دادن اتومبیل، موتورسیکلت، دوچرخه و ورزشهای آبی اطراف ساحل از جمله این شگردهاست.
در پارکها و مناطق دیدنی این شهر، انواع و اقسام جانوران نظیر طوطی، میمون، تمساح ، ببر و مارهای کوچک و بزرگ موجود است تا گردشگران در ازای پرداخت مبلغی آن‌ها را در اختیار گرفته و عکس یادگاری بگیرند.

بانکوک :

بانکوک به عنوان پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر تایلند، دارای بیش از ۸ میلیون نفر جمعیت شهری و ۱۴/۵ میلیون نفر در اطراف آن است. این شهر یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری است که هر سال بیش از ۱۶ میلیون توریست از آن دیدن می‌کنند. بانکوک شهری بسیار بزرگ است و جاذبه‌های دیدنی بسیاری دارد .

CLOSE
CLOSE